Resultat 16/10

Hopptävling, resultat

Klass 1, clear round 

Ryttare:

Häst:

Höjd:

Resultat:

1. Måns Åhl

Barny

20 cm

0 fel

3. William Vincent

Cindy

30 cm

0 fel

4. Olivia Silverkors

Calle

30 cm

4 fel

5. Emily Rodeblad Lowe

Kariiba

40 cm

4 fel

6. Emelie Nordeberg

Aprilla

50 cm

0 fel

7. Freja Pada

Lilly

50 cm

ute.

8. Cehline Eklund

Bunny

50 cm

0 fel

9. Hannah Ångman

Barwa

50 cm

0 fel

10. Leah Hult

Ravi

50 cm

0 fel

11. Anastazja Olimpia Panek

Fire

50 cm

0 fel

12. Novalie Carlsson

Robert

50 cm

0 fel

13. Nova björkman

Ewelina

50 cm

ute.

14. Evelina Westling

Cindy

50 cm

ute.

15. Althea Vincent

Calle

50 cm

4 fel

16. Wilya Tankred

Kariiba

50 cm

0 fel

17. Amanda Salmela

Aprilla

50 cm

0 fel

18. Moa Lennehed

Lilly

50 cm

0 fel

19. Ella Månsson

Bunny

50 cm

4 fel

20. Elin Jidenius

Barwa

50 cm

0 fel

21. Alice Ketterman

Fire

50 cm

ute.

22. Ellen Leskinen

Robert

50 cm

0 fel

23. Dlin Baban

Ewelina

50 cm

8 fel

24. Wilja Branden

Calle

50 cm

0 fel

25. Embla Blixt

Aprilla

50 cm

0 fel

26. Isa Wadman

Lilly

60 cm

4 fel

27. Alice Eriksson

Florek

60 cm

0 fel

28. Emma Jidenius

Lampas

60 cm

0 fel

29. Vendela Sundqvist

Sture

60 cm

0 fel

30. Vide Eklund

Aprilla

60 cm

0 fel

31. Ayla Vincent

Ewelina

20 cm

0 fel

Klass 2

Ryttare:

Häst:

Höjd:

Resultat:

1. Moa Lennehed

Robert

50 cm

G: 0 fel Tid:0,38,71

OH: 0 fel Tid:0,23,58

2. Amanda Salmela

Robert

50 cm

G: 0 fel Tid:0,40,23

OH: 0 fel Tid:0,23,68

3. Freja Pada

Robert

50 cm

G: 0 fel Tid:0,39,08

OH: 0 fel Tid:0,23,76

4. Angelina Johansson

Robert

50 cm

G: 0 fel Tid:0,41,44

OH: 0 fel Tid:0,26,28

5. Amy Smit

Ravi

50 cm

G: 0 fel Tid:0,47,46

OH: 0 fel Tid:0,26,84

6. Cornelia Karlsson

Calle

60 cm

G: 0 fel Tid:0,42,18

OH: 0 fel Tid:0,27,12

7. Alice Eriksson

Fire

60 cm

G: 0 fel Tid:0,39,41

OH: 0 fel Tid:0,27,79

8. Wendela Aastrup

Robert

50 cm

G: 0 fel Tid: 0,39,40

OH: 0 fel Tid:0,29,34

9. Wilya Tankred

Ravi

50 cm

G: 0 fel Tid: 0,39,88

OH: 0 fel Tid:0,30,24

10. Vendela Sundqvist

Sture

70 cm

G: 0 fel T:0,40,92

OH: 0 fel Tid:0,32,79

11. Emma Jidenius

Lampas

60 cm

G: 0 fel Tid:0,42,39

OH: 8 fel Tid: 0,28,78

12. Ella Månsson

Aprilla

50 cm

G: 0 fel T:0,42,55

OH: 8 fel Tid:0,54,02

13. Hannah Ångman

Aprilla

50 cm

G: 0 fel Tid:0.43,58

OH: ute.

14. Althea Vincent

Calle

50 cm

G: 0 fel Tid: 0,44,73
OH: ute.

15. Isa Wadman

Lilly

60 cm

G: 4 fel Tid:0,37,05

16. Magdalena Hagelind

Melwin

60 cm

G: 4 fel Tid:0,42,44

17. Linnea Kvernplassen

Jessie

70 cm

G: 4 fel Tid:0,42,32

18. Clara Lundqvist

Palma

60 cm

G: 8 fel Tid:0,35,29

19. Emelie Nordeberg

Lilly

50 cm

ute.

20. Cehline Eklund

Melwin

50 cm

ute.

Stort grattis!!!